• BIST 100
  1.544,30
  % 0,92
 • AMERIKAN DOLARI
  7,6463
  % -1,39
 • € EURO
  9,1053
  % -1,03
 • £ POUND
  10,6267
  % -0,98
 • ALTIN (TL/GR)
  419,20
  % 0,23
 • РУБ RUBLE
  0,1032
  % -0,92
 • BITCOIN/TL
  413673,530
  % 9,10
 • ÇEYREK ALTIN
  685,00
  % -0,29

Pandemide Ek İş Fikirleri 2021

Pandemide Ek İş Fikirleri 2021

Pandemiyle birlikte yeni iş fikirleri de önem kazanmaktadır. Bu süreçte işinden olan ya da gelirini artırmak isteyen pek çok kişi de ek iş arayışına girmektedir. Pandemide ek iş fikirleri 2021 yılında çok daha iyi bir kazanç sağlamak adına yararlı olmaktadır.

Franchise Nedir? Franchise Avantajları ve Dezavantajları

Franchising, bir iş sisteminin sahibinin bir bireye veya bir grup kişiye (franchise alan) franchise verenin iş sistemini kullanarak bir ürün satan veya bir hizmet sağlama hakkını verdiği bir pazarlama ve dağıtım şeklidir. Bu makalede Franchise Nedir? sorusuna odaklanacağız. Franchise alanlara ayrıca franchise verenin markasını, ticari markalarını ve tanımlayıcı markaları belirtilen yönergeler uyarınca kullanma izni verilir. Franchise Nedir? Franchising Sistemi Güvenli Mi? Hiçbir iş yöntemi veya endüstri sektörü

İlgili İçerik

Pandemiden dolayı online hizmetler 2021 senesi içerisinde de önem kazanmaya devam edecek. Ve görünen o ki virüs sonrası yapılacak işler de online alışkanlıkların sürdürülmesini sağlayacak. Bu nedenle ek iş arayışında olanlar için özellikle web tabanlı işlere başlamak, büyük bir fırsat olabilir.

Pandemide Ek İş Fikirleri 2021

1.     Ek İş Fikirleri Doğrudan Satış

Doğrudan satış şirketleri, ekstra para kazanmanın harika bir yoludur. Çalıştığınız saatleri ve kendi kaynaklarınızdan girişiminize ne kadar yatırım yapmak istediğinizi seçebilirsiniz. Üstelik günümüzde bunu online olarak da yapabilmek mümkün. Tüketicilerin düzenli olarak satın aldığı ve her zaman ihtiyaç duyacağı, makul fiyatlı bir ürün seçerek gelirinizi artırmaya başlayabilirsiniz.

2.     Sanal Asistan

Pandemide yapılacak işler arasında öne çıkan çalışma kollarından biri de sanal asistanlık. Sanal asistan olarak toplantı planlama, e-postaları yanıtlama, veri girme ve belirli sosyal medya etkinliklerini üstlenme dahil olmak üzere pek çok idari işlerden sorumlu olabilirsiniz.

3.     Anketlere Katılın

Pek çok şirket için pazar araştırmaları çok büyük bir öneme sahiptir. Günümüzde online olarak anket çalışmaları yapan birçok site de bu şirketlerin en büyük yardımcıların olmakta. Anket almak kolay bir iştir. Ancak her bir anket için ödenen miktar, bunları tamamladığınız şirkete ve bunları doldurmak için harcamanız gereken süreye göre değişir.

Dropshipping nedir? Stoksuz satış nedir?

Dropshipping, bir mağazanın sattığı ürünleri stokta tutmadığı bir perakende sipariş alma yöntemidir. Bunun yerine, bir mağaza stoksuz satış modelini kullanarak bir ürün sattığında, ürünü üçüncü bir şahıstan satın alır ve doğrudan müşteriye gönderir. Sonuç olarak, satıcının ürünü doğrudan eline alması gerekmez. Bu yazıda Dropshipping nedir sorusunu ele alıyoruz. Stoksuz satış ile standart perakende modeli arasındaki en büyük fark, satış yapan tüccarın stok bulundurmaması veya envanter sahibi olmamasıdır. Bunun yerine, satıcı

İlgili İçerik

4.     Amazon’dan Satış

Satacak veya düşük fiyata alıp sonra yeniden satacak ürünleriniz olması koşuluyla, herkes Amazon’da satış yapabilirsiniz. İlk başta zor gibi görünse de Amazon üzerinden en çok satılan ürünleri bulabilir, bunları ucuz bir şekilde satın alarak Amazon’dan tekrar satışa çevirebilirsiniz. Üstelik Amazon’dan satış ve pandemide ek iş fikirleri 2021 yılıyla da sınırlı kalacak gibi durmuyor.

Dropshipping Mi Amazon FBA Mı?

Son dönemde E-ticaret karlı bir iş alanı olarak kendini kanıtladı. Eğer çoğunluğa katılmayı düşünüyorsanız, odaklanmanız gereken en faydalı iki e-ticaret iş modeli, dropshipping ve Amazon FBA'dır. Bu yazıda Dropshipping Mi Amazon FBA Mı? sorusuna odaklanıyoruz. Dropshipping Nedir? Dropshipping, genellikle bir toptan satış şirketi olan, satıcınıza doğrudan sipariş vereceğiniz bir e-ticaret çözümüdür. Onlara siparişi "bıraktıktan" ve müşterinizin bilgilerini verdikten sonra, ürünleri doğrudan müşterinize göndereceklerdir. Dropshipping, uygun maliyetli

İlgili İçerik

5.     Elektronik Aletleri Yenileme

Birçok insan, arızalarının nedenini araştırmadan, hatalı dizüstü bilgisayarlarından, cep telefonlarından veya kameralarından vazgeçer. Bunları düzeltecek becerilere sahipseniz, boş zamanlarınızda kullanılmış elektronikleri yenilemek ve yeniden satmak gibi bu yan iş fikrini takip edebilirsiniz. Pandemi nedeniyle eğitimin de online üzerinden ilerlediğini düşünürseniz, bu alanda kendinizi geliştirerek kazancınızı artırabilmeniz mümkün.